6. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování

Sponzorované odkazy
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho z šesté semifinálové devítky, která se nám představí již dnes v šestém semifinálovém přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete poslat do finálového kola. Z celkové devítky soutěžících postoupí dnes večer pouze dva. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, jak si vedou samotní soutěžící v oblíbenosti u televizních diváků.

Do ankety přišlo přesně 606 hlasů. Průběh hlasování byl po celý týden pro čtenáře skrytý, to pro případ, aby hlasující nebyli ovlivněni průběžnými výsledky. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního odpoledne vždy jen jednou za 24 hodin. Jen připomeňme, že jste se, Vy čtenáři našeho serveru, zatím téměř vždy trefili do postupujících semifinalistů. Jaké jsou tedy výsledky?

Na prvním místě se umístili slepí rapeři NH6. Z nabízené osmičky soutěžících si je vybralo 32% všech hlasujících. Na druhém místě se umístilo mužské duo DaeMen, které získala 22% hlasů.

Pokud by to vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, do finálového kola by jste tak poslali právě tuto dvojici soutěžících.

NH6

DaeMen


Všechna vystoupení, která uvidíme dnes v 6. semifinálovém kole soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete vidět zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.