Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent – 4. casting v Žilině

Sponzorované odkazy

Casting do největší talentové soutěže Česko Slovensko má talent právě dnes probíhá ve slovenské Žilině. Doposud tam na něj přišlo téměř 500 zájemců o výhru 100 tisíc eur (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v Las Vegas a účast na světovém finále Got Talent. Také jako na ostatních castinzích, i v Žilině mohl jeden z účastníků postoupit do dalšího kola přímo – prostřednictvím takzvané Divoké karty.

Její šťastnou nálezkyní se stala 29letá Lucia z Nedanoviec z okresu Partizánske. Divokou kartu našla podle indicií produkce a FUN rádia její maminka. Před hvězdnou porotou – Lucií Bílou, Janem Krausem a Jaroslavem Slávikem – se tak předvede se svým operním zpěvem.

Lucia je od svých 10 let na vozíku. Vystudovala operní zpěv a dnes je učitelkou zpěvu na umělecké škole. Na casting přišla předvést právě své operní umění. A i když po nálezu Divoké karty zpívat nemusela, přece jen neodolala a castingové porotě se předvedla.

Na castingu v Žilině se objevil také Leo Machala, jeden ze semifinalistů Česko-Slovenské Superstar. Leo se tvářil nenápadně a mnozí jej s novým účesem ani nepoznali, jeho uhrančivý pohled jej nakonec ale prozradil. Na castingu Česko Slovensko má talent samozřejmě zazpíval.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.