Česko Slovensko Má Talent – 5. díl – ONLINE ke zhlédnutí


Pokud jste neměli možnost se včera dívat na pátý díl druhé řady talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete tak učinit zde. Příjemnou zábavu.


K přehrávání používejte nejlépe prohlížeč Google Chrome.


9 komentářů to “Česko Slovensko Má Talent – 5. díl – ONLINE ke zhlédnutí”

 1. LuKe napsal:

  Ha! A sem prvni

 2. Kamila napsal:

  To poslední číslo, kde ten chlap všechno hltá, mě pěkně pobouřilo. Nechápu, jak mohli všichni vesele tleskat týrání rybičky v přímém přenosu. Ta se musela nehorázně bát chudinka a nikoho to nezajímalo. To mi přišlo až sprosté. Kdyby vám tohle někdo dělal s pejskem, taky asi netleskáte. Ty rybičky patří do zarostlého jezírka ke kamarádům a ne aby jim někdo tak zbytečně ubližoval. Tomu teda říkám přehlídka lidskosti hadra.

 3. gg napsal:

  Kamila…. Klasická ukázka nízké inteligence….:D týrání rybičky prej :D tohle by nenapsala ani moje 3 letá dcera ….Všechny produkty z ryb..paštiku co jsi včera papala,saláty,krabí tyčinky filety .. všechno se dělá v kombinátu kde se melou skoro zaživa..Tuňáci a tučňáci se zabíjej hákama do hlavy ,prasata řežou do pytle jako kastrace předtim než je podříznou .drůběž chová v 20×20 cm prostoru před tim než jim zakroutí krkem.. a to pouze milosrdný západ .. na východě je pečou zaživa ….. a ty tu píšeš týrání rybičky :D:D 85 IQ

 4. Ema napsal:

  K: Rybička byla evidentně v šoku z toho nekonečně dlouhého týraní, to bylo vidět na tom zmatenym plavání po akvárku, jak si uvědomovala smrtelnou hrozbu :D Ách jo, lidská hloupost nezná mezí.

 5. Pája napsal:

  Kamilko propmin ,ale ukázala jsi svoji hloupost .

Leave a Reply

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Widgetised area

This is a widgetised area. To fill it with 'stuff', use the Bottom Menu Left widget.

Widgetised area

This is a widgetised area. To fill it with 'stuff', use the Bottom Menu Center widget.

Widgetised area

This is a widgetised area. To fill it with 'stuff', use the Bottom Menu Right widget.