Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent vyhráli svalovci DeaMen

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent A je to tady. Známe celkové vítěze talentové show Česko Slovensko Má Talent. Stali se jimi svalovci říkající si DeaMen. Na druhém a třetím místě se umístil operní zpěvák Marián Zázrivý a komický kouzelník Richard Nedvěd.

Gymnasté Zdeněk Moravec a Petr Horníček, se tak stávají historicky prvními českými vítězi talentové soutěže u nás v České republice a v pořadí druhými vítězi na Slovensku. Gymnastické duo Deamen získalo odměnu 100 000 eur (2,5 milionu korun) a kromě peněžní částky budou mít tu čest reprezentovat Česko Slovensko na finálovém kole Svět má talent, kde se utkají s vítězi z ostatních států.

Gymnasté DeaMen se potkali asi před čtyřmi roky v Sokole v Brně. Zdeněk dělal sportovní gymnastiku, Petr se zajímal o čínské bojové umění wu-shu. Lákalo je začít dělat silovou akrobacii a sporty, kterým se věnují, s ní propojit. Trénují tak tři čtyři hodiny denně, z toho se hodinu rozcvičují, aby si nepřetrhali některé vazy nebo nenatáhli svaly.

Většinu prvků, které předvádějí, okoukali z internetu, ale některé si sami vymysleli. Silovou akrobacii chtějí dělat nejen jako sportovní disciplínu, ale hlavně jako velkou show, což se jim daří. Přesto, když viděli konkurenci na castingu v divadle, se báli, že pohoří a publikum je vypíská. Měli prý sto chutí sebrat se a utéct. Ale naštěstí to neudělali. Do divadla přišli jako elegantní pánové v oblecích a košilích a předvedli prvky, které popírají veškeré zákony gravitace. Když si odložili saka a košile, zaujali nejen ženské publikum. Jaro Slávik je dokonce pasoval na nové sexsymboly českého zábavního průmyslu.

Jen připomeňme, že skupina DeaMen postoupila díky porotě z šestého semifinálového kola. Tehdy se rozhodovalo mezi DeaMen a romskou pěveckou trojicí Sabrosa.

Sponzorované odkazy:


DaeMen na castingu ČS Má Talent


DaeMen v semifinálovém kole ČS Má Talent


DaeMen ve finálovém kole ČS Má Talent


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.