Sponzorované odkazy

ČeskoSlovensko má talent 2012 – 14.10.2012 – 6. díl – co v něm uvidíme?

Sponzorované odkazy

československo má taletn 2012 - 14.10.2012 - 6. dil

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Největší talentová show je po týdnu zpět. V šestém díle uvidíte nejen talenty, ale i sázky, rekordy a naštvanou a zoufalou Lucii Bílou!

Kouzelníci jsou v letošním ročníku ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 nedostatkové zboží. Alergie Jara Slávika se, zdá se, rozkřikla, a tak se jich tentokrát přihlásilo opravdu málo. Pár odvážlivců se nicméně našlo a někteří to dokonce po loňském neúspěchu přišli zkusit znovu. Tomáš Fic a Martin Čermák jsou jedni z nich. A tak kouzlili, kouzlili a nakonec ke kouzlu donutili i Jara. Toto kouzlo dělá porotce pouze jednou za tři roky, o to cennější je slyšet jeho (čtete dobře) „áno“!

A v šestém díle uvidíte kouzlit i moderátory! Jakub nechá zmizet Pycovu pětistovku, načež naštvaný Pyco nechá zmizet Jakuba!
Skupina Crazy Scooters předvede, co všechno se dá dělat s obyčejnou koloběžkou, a Veronika Müllerová zase jak zahrát na kytaru bez kytary a přitom postoupit do Velkého třesku. A to i přesto, že kvůli ní Martin Dejdar přijde o peníze. Když totiž Veronika dorazí na pódium Mahenova divadla zahalená v černém plášti a o svém vystoupení nehodlá prozradit vůbec nic, Martin se vsadí s Jarem, že je to určitě striptérka. Jaký omyl!

To Ivona Žáková a Jakub Svozil, zpívající partnerská dvojice, jsou v podstatně složitější situaci, navíc se špatným koncem, což Ivona velmi těžce nese. Učitelka na mateřské dovolené Monika Olšovská přišla do Talentu soutěžit s flamencem, což nezní nijak originálně. Tedy než se ukáže, že flamenco bude tančit se psem. A tančit bude i Petr Ficek. Dlouho, předlouho, až se z toho v divadle zamotá hlava všem kromě něj. Svůj originální tanec totiž běžně trénuje i půl hodiny! Nonstop! Je zkrátka zvyklý.

Sponzorované odkazy:
československo má taletn 2012 - 14.10.2012

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Potlesk stojícího Mahenova divadla včetně celé poroty si v show neužije jen tak někdo. Pouličnímu zpěvákovi Luboši Babicovi se to však povede. Publikum zaslouženě tleská i Věře Vybíralové, která za pár minut přímo před očima diváků nakreslí velkoformátové figury svého kamaráda a moderátorů Pyca s Jakubem. Ukulele Troublemakers přišli do ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dokázat, že i s malým nástrojem lze dělat velké věci. Jaro Slávik však jejich názor nesdílí. Co na to Martin Dejdar a Lucie Bílá? Mají hudebníci pravdu a zaslouží si postup?

V ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 můžete vidět různé věci, vynálezce stroje času se však na casting dostavil vůbec poprvé. Proč jezdit auty, když se můžeme jednoduše – a prý mnohem bezpečněji – dopravovat talířovými raketami? Ale zpět k vážným talentům, konkrétně k Patrikovi a Šárce alias Rappymu a Sharkass, kteří okouzlí divadlo improvizovaným rapem. Ani skupině Recyklas nelze upřít snahu o originalitu. Její členové totiž hrají na popelnice na tříděný odpad. Modelka Karolína Krézlová je sice neoriginální, leč hezká, a i to někdy stačí k postupu, tedy u mužské části publika. Lucii Bílou zpívající modelka naštve. Patrik Gluchowski má taky hezký obličej a navíc tím obličejem tančí, říká porotkyně. V show je podruhé a znovu je úspěšný. Dotáhne to tentokrát až do finále?

československo má taletn 2012 - 14.10.2012 - 6. dil

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

No a na závěr opět jeden speciál. Až z Indie dorazila do ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 skupina pandžábských bojovníků Bir Khalsa Group, jejichž vystoupení byste v žádném případě neměli zkoušet napodobovat a i v televizi je jen pro otrlé. Lucie Bílá se k nim po tomto díle může zařadit. Po všech stránkách extrémní vystoupení sice odsleduje s hlavou v dlaních a šestapadesátkrát zmáčkne X, že už víc nevydrží, nakonec však indické soutěžící odmění potleskem vstoje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.