ČeskoSlovensko má talent 2012 vyhrál Jozef Pavlusík. GRATULUJEME!

Sponzorované odkazy
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

jozef-pavlusik-československo-má-talent-2012-vítěz

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Dnešní finálový večer v bratislavské Inchebě zakončil několikaměsíční hledání talentů z Česka a Slovenska. Talentová show ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 našla další novou hvězdu showbyznysu.

Rozhodli o tom televizní diváci prostřednictvím SMS hlasování. Nejvíce hlasů získal a celkovým vítězem třetího ročníku se stal Jozef Pavlusík.

Do soutěže se přihlásilo několik tisíc soutěžících, jen zlomek jich postoupilo do Velkého třesku. Ten prověřil schopnosti všech, kteří postoupili z divadelních kol. Pouze 18 z nich pak postoupilo do semifinálových kol, aby se utkalo o účast ve Velkém finále.

V každém ze dvou semifinálových kol, kde se objevili talentovaní zpěváci a zpěvačky, akrobaté, tanečníci ale i varietní umělci, vybrali diváci čtyři postupující.

Ve velkém finále nakonec televizní diváci rozhodli o tom, že absolutní vítěz 3. série ČeskoSlovensko má talent 2012 se stal operní pěvec Jozef Pavlusík. Na druhém místě skončil umělec Alex Dowis a bronzovou příčku obsadil mladý bubeník Andrej Kampf.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.