Do finále ČS Má Talent postupují NH6 a DaeMen

Sponzorované odkazy
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Česko Slovensko Má Talent Právě skončilo šesté semifinálové kolo talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Diváci si mohli opět vybrat z devítky soutěžících, kteří se snažili zaujmout svým talentem. Čtenáři severu ČeskoSlovenskýTalent.cz se opět trefili do obou postupujících (hlasování probíhalo zde).

Slepé raperské duo NH6, které zpívalo pro své fanoušky, postoupilo z prvního místa. Bratři Henrich a Norbert dostali od diváků nejvyšší počet hlasů v šestém semifinálovém kole a postupují tak do finále talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Na druhém a třetím místě se umístila dle diváckého hlasování romská pěvecká skupina Sabrosa a gymnastické duo DaeMen.

Úlohou poroty bylo v případě druhého a třetího místa rozhodnout, kdo z těchto dvou soutěžících postoupí do finálového kola společně s raperským duem. Jan Kraus dal hlas svalovcům z DaeMen, Lucie Bílá naopak Sabrose. Rozhodoval tak Jaro Slávik, který dal svůj hlas gymnastické dvojici. Do finále tak postupují NH6 a DaeMen.

Jak jste spokojeni s výsledky 6. semifinálového večera talentové show Česko Slovensko Má Talent? Hlasovat můžete v pravé boční liště, popřípadě zanechat vzkaz zde pod článkem. Těšíme se na vaše názory. Rovněž očekávejte již brzy na našich stránkách novou internetovou anketu ohledně posledního sedmého semifinálového kola, ve kterém opět budete mít možnost hlasovat pro své dva favority.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.