Do finále postupují Richard Nedvěd a Patrik Žiga

Sponzorované odkazy
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Česko Slovensko Má Talent Právě skončilo poslední sedmé semifinálové kolo talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Diváci si mohli opět vybrat z devítky soutěžících, kteří se snažili zaujmout svým talentem. Čtenáři severu ČeskoSlovenskýTalent.cz se opět trefili do postupujícího semifinalisty z prvního místa (hlasování probíhalo zde).

Komický kouzelník Richard Nedvěd, který předváděl svou vtipnou kouzelnickou show, postoupil z prvního místa. Richard dostal od diváků nejvyšší počet hlasů v sedmém semifinálovém kole a postupuje tak do finále talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Na druhém a třetím místě se umístila dle diváckého hlasování dvojice – tanečník František Šimčík a saxofonista Patrik Žiga.

Úlohou poroty bylo v případě druhého a třetího místa rozhodnout, kdo z těchto dvou soutěžících postoupí do finálového kola společně s komikem Richardem Nedvědem. Jan Kraus dal hlas Patrikovi, Lucie Bílá naopak Františkovi. Rozhodoval tak Jaro Slávik, který dal svůj hlas mladému saxofonistovi Patrikovi Žigovi. Do finále tak postupují Richard Nedvěd a Patrik Žiga.

Jak jste spokojeni s výsledky 7. semifinálového večera talentové show Česko Slovensko Má Talent? Hlasovat můžete v pravé boční liště, popřípadě zanechat vzkaz zde pod článkem. Těšíme se na vaše názory. Rovněž očekávejte již brzy na našich stránkách novou internetovou anketu ohledně samotného finálového kola, ve kterém nyní budete moci hlasovat pro svého konečného vítěze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.