Dominika Hašková na hlavní straně iDnes.cz

Sponzorované odkazy:

Dominika Hašková v Česko Slovensko Má Talent Finalistka talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent Dominika Hašková, která v neděli postoupila z druhého místa třetího semifinálového kola, se v pondělí objevila na hlavní straně nejnavštěvovanějšího zpravodajského portálu v České republice – na iDnes.cz

Titulek článku s Dominikou Haškovou zní: Hašek podpořil soutěžící dceru, nestihne kvůli tomu zápas Spartaku .

Dominika Hašková postupuje do finále

Článek obsahuje krátký rozhovor s hokejovou hvězdou Dominikem Haškem: ,,Nemohl jsem se sebrat a odjet, všechno jsem si musel vyřizovat s předstihem. Asi před třemi týdny jsem požádal vedení klubu a bylo mi vyhověno,

Otec Dominiky Haškové následně popisuje své pocity z vystoupení jeho dcery:  ,,Byl jsem z toho nadšený. Dominice jsem věřil, jako otec ji znám. Proto nebudu říkat, že mě hrozně překvapila, dobře vím, co v ní je. Byl jsem nadšený z celého přednesu, pak mě dojalo, jak se všichni tři porotci včetně Jaro Slávika na konci postavili. “ líčí Hašek.

Dominika Hašková šla do soutěže Česko Slovensko Má Talent s hlavním cílem ukázat svému otci, že umí zpívat. ,,Když jsem to slyšel v televizi, hned jsem vzal počítač a psal ji, že vím, co v ní je, a že jsem ten poslední, komu musí něco dokazovat. Já jsem ten, který ji na světě věří nejvíc,“ řekl Hašek.

Sponzorované odkazy:

Objetí své dcery

Na internetu se ovšem po postupu Dominiky Haškové zvedla kritika českých a slovenských diváků. Velká část publika si myslí, že Dominika postoupila jen díky svému slavnému otci. Server iDnes.cz se tak zeptal jejího otce i na to, kolik SMS hlasů zaslal své dceři: ,,Zrovna jsem si to sečetl. Před vystoupením jich bylo dvanáct a po něm asi dalších dvacet,“ popisuje Hašek.

Článek o Dominikovi a Dominice Haškové byl na serveru iDnes.cz vyvěšený v průběhu celého pondělního dne. O soutěži Česko Slovensko Má Talent se tak mohlo dozvědět tisíce čtenářů, kteří tuto show ještě neviděli. A to může kvalitu značky Česko Slovensko Má Talent před jeho samotným velkým finálovým večerem jenom posílit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.