Druhé semifinále ČSMT: Co nás čeká?

Sponzorované odkazy:

V talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT čeká na televizní diváky druhé ze tří semifinálových kol.

O postupujících rozhodnou i tentokrát především televizní diváci. Zvláštním hostem bude tentokrát jamajský reggae zpěvák Shaggy. O postup do Velkého finále se v druhém semifinálovém kole utkají zpěvačka Andrea Gabrišová, mužský taneční pár David Valčuha a Milan Hradecký, dětská zpěvačka Diana Kalashová, skupina Elements, samuraj Hayashi, taneční skupina Respect Us, hudební skupina Segment, zpěvák Tomáš Buranovský a vzdušní akrobaté Vertigo. Vzácným hostem bude jamajský reggae zpěvák Shaggy, který je držitelem nominace 51. ročníku ceny Grammy za nejlepší reggae album.

Z Velkého třesku postoupilo celkem sedmadvacet soutěžících, které porota vybrala do semifinále soutěže. Semifinálová kola jsou celkem tři a v každém z nich se o přízeň diváků bude ucházet devět soutěžících. Do Velkého finále však postoupí pouze tři nejlepší. Finalistů bude tedy nakonec devět.

Sponzorované odkazy

Každé semifinálové kolo probíhá tak, že se nejdříve všichni semifinalisté představí divákům se svým vystoupením. Poté, co moderátoři SMS hlasování ukončí, se hlasy sečtou a první dva semifinalisté, kteří dostanou od diváků nejvíce hlasů, postupují do Velkého finále přímo. Další dva s nejvyšším počtem hlasů předstoupí před porotu, která vybere třetího finalistu.

Druhé semifinále největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 13. listopadu od 20.00 na Primě.

Všechna videa semifinalistů + internetové výsledky najdete zde
.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.