Pořad Česko Slovensko Má Talent opět porazil Talentmanii

Sponzorované odkazy
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

AKTUALIZACE Minulá neděle byla pro soutěž Česko Slovensko Má Talent důležitým zlomem. Po dvou odvysílaných dílech totiž Česko Slovensko Má Talent vůbec poprvé porazil konkurenční Talentmanii. Nyní o týden později se vše opakuje a ještě s lepším výsledkem než minulou neděli. Originální show Česko Slovensko Má Talent opět porazil Talentmanii a ještě s větším rozdílem než posledně!

V důležité skupině 15–54 (která zajímá především reklamní inzerenty) byla průměrná sledovanost Česko Slovensko Má Talent na Primě 701 000 diváků se share 30,83 %, to je vůbec nejvíce od prvního dílu této show.

V kategorii 15+ sledovalo tuto show na Primě 1 117 000 diváků. V převodu na podíl to bylo 27,04 % všech diváků, kteří měli v tu dobu zapnutou televizi. Minulou neděli vidělo ČS Má Talent v této kategorii 1 088 000 diváků, takže počet diváků se pomalu ale jistě u této show zvyšuje.

O pravém opaku může hovořit konkurenční Talentmania, jejíž sledovanost nedosahovala ani nad jeden milión diváků. V přesném čísle sledovalo tuto show na televizi Nova v kategorii 15+ pouze 910 000 diváků (share 22,23 %). To je vůbec nejhorší výsledek, jaký kdy Talentmania měla.

Vítězem včerejšího nedělního souboje se ovšem stává Česká televize, která vysílala premiéru filmu Bathory. Celkem se na tento film dívalo v kategorii 15+ 1 215 000 diváků. I přesto ovšem televize Prima nemůže mluvit o neúspěchu. Sledovanost Česko Slovensko Má Talent stoupá i přes premiérový film na ČT, zatímco u Talentmanie klesá. Navíc v kategorii 15-54, která je pro televize nejdůležitější, se stala Prima včera leaderem na trhu (viz graf). Novu a Markízu tak dnes čekala opět další studená sprcha.

Česko Slovensko Má Talent - sledovanost

Česko Slovensko Má Talent - sledovanost

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.