Prima nasadila novou grafiku (+Video)

Sponzorované odkazy:

Česko Slovensko Má Talent - jingly Dnešním dnem nasadila Televize Prima svou novou podzimní grafiku, jejíž hlavním sloganem je sousloví MÁME TALENT. Došlo jak ke změně veškeré grafiky propagující pořady, tak i k obměně jinglů. Ty se nesou v podobném duchu jako ty předešlé. Hlavním motivem se staly bílé a oranžové balónky v krajině, mezi nimiž se objevují známé osobnosti z Primy. Přednost v těchto jinglech dostaly osobnosti, které se budou na podzim objevovat v nových chystaných pořadech TV Prima. Nechybí samozřejmě porotci pořadu Česko Slovensko MÁ TALENT: Lucie Bíla, Jan Kraus a Jaro Slávik. Všechny jingly jsou doplněny pro Primu typicky uklidňující hudbou.

Sponzorované odkazy

Kromě porotců Česko Slovensko Má Talent můžeme v těchto snímcích vidět i moderátory zpravodajských relací jako například: Terezie Kašparovská a Ivana Gottová.

Naše redakce hodnotí podzimní grafiku velice pozitivně. Vyzdvihujeme především větší použití barev. Co říkáte na novou grafiku vy? Pokud jste novou grafiku TV Prima ještě neviděli, máte možnost se na ní podívat v následujícím videu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.