První divadelní casting ČS Má Talent je tu!

Sponzorované odkazy
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Je to tady! Tak dlouho jsme čekali na tento den, který konečně nadešel. Úderem dneška startují divadelní castingy pořadu Česko Slovensko Má Talent! Jako první se nám představí to nejznámější a nejprestižnější divadlo v Česko Slovensku – samotné Národní divadlo v Praze. Od půl jedné začínají v tomto divadle před hvězdnou porotu a diváky přicházet první soutěžící, kteří se budou snažit ukázat, že právě oni mají Talent.

Divadelní casting v Praze bude probíhat ve dvou blocích – první bude od 12:30 do 18:00 a druhý blok začne v 18:00 a skončí ve 23:00. Castingy probíhají dnes a zítra (čtvrtek, pátek). Vy jako diváci jste měli možnost se přihlásit jako publikum do tohoto divadla skrz oficiální stránky pořadu Česko Slovensko Má Talent. Podle našich informací jsou v divadle stále místa, takže pokud chcete vidět naživo hvězdnou porotu, moderátory a samotné soutěžící, zaregistrujte se a přijďte!

Redakce serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz si tento casting nemohla nechat ujít, a tak vyráží do terénu. Očekávejte ty nejaktuálnější informace z tohoto castingu na našem webu a facebooku. Zachovejte nám přízeň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.