Většině diváků nevadí, že ČS Má Talent vyhrál cizinec Atai Omurzakov

Sponzorované odkazy:

Jsou to dva dny, co jsme se dozvěděli, že vítězem Česko Slovensko Má Talent se stal 21letý tanečník z Kyrgyzstánu. Co na to říkají obyvatelé České a Slovenské republiky?

Ačkoliv se může zdát, že vítězství Ataie rozvířilo spoustu negativních reakcní hlavně v internetových diskuzích, opak je pravdou. Vítězství Ataie Omurzakova v soutěži Česko Slovensko Má Talent většině diváků nevadí, dokazuje to nejen jeho vítězství v samotné soutěži, kdy hlasovali o vítězi čistě diváci pomocí SMS hlasů, ale také internetové průzkumy, na které se nyní podrobněji podíváme.

Začneme naší anketou, která probíhá na našem webu zde.

V současné době je v naší anketě přes 1500 hlasů a průběžné výsledky hovoří jasně: 79% všech čtenářů je rádo, že druhou řadu ČS Má Talent vyhrál zrovna Atai.

Další anketa probíhá na serveru Blesk.cz:

Sponzorované odkazy

Zde čtenáři hlasovali o tom, zda jim vadí, že vítěz ČS Má Talent je cizinec. Opět zde převažuje příznivá reakce – 70% divákům to nevadí. V anketě je do dnešní doby něco přes 10 000 hlasů.

Jako poslední se podíváme na anketu probíhající na Ahaonline.cz, zde hlasovalo přes 14 000 čtenářů a ani zde Atai nemusí smutnit – celých 70% zvolilo možnost NE – nevadí mi, že ČS Má Talent vyhrál cizinec.

Kromě anket se setkává Atai i s pozitivními reakcemi na facebook stránce, která do dnešního dne čítá 9 000 nadšených fanoušků.

Z internetových průzkumů je tady patrné, že lidé si skutečně přáli za vítěze právě Ataie nehledě na to, že se nejedná o českého nebo slovenského občana. Hlavní důvody, proč si diváci zvolili právě tohoto tanečníka z Kyrgyzstánu je nejen jeho pokora, skromnost a jakási čistota duše, ale hlavně jeho tanečně kreativní talent, který prokázal v každém z kol této soutěže. Konec konců všechna videa Ataie z této soutěže si můžete zopakovat zde.

Souhlasíte i vy s většinou diváků nebo jste proti? Prostor pod článkem je jenom váš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti SPAMU: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.