Z tisku: zpívající modelka Karolína Krézlová – chodí s Jaro Slávikem?

Sponzorované odkazy:

Karolína Krezlová - Česko Slovensko má talent 2012Přinášíme vám informace o tom, co se rozebírá mezi českými bulvárními médii v rámci talentové show ČeskoSlovesnko má talent 2012. Média informují a debatují nad vztahem mezi zpívající modelkou Karolínou Krezlovou a Jaro Slávikem.

Jen připomeňme, že Karolína Krezlová je mladá zpívající modelka, která v 6. díle ČeskoSlovensko má talent pobouřila porotkyni Lucii Bílou. Ta otevřeně této soutěžící řekla, že si myslí, že je namyšlená a že z ní nevyzařuje dobrá energie. (Pokud jste neviděli toto vystoupení, můžete se podívat zpětně na video zde).

Karolína Krezlová vlastní modelingovou agenturu. Ze soukromého života je známo, že v minulosti (7 měsíců) randila s nejrychlejším mužem světa – atletem Usainem Boltem. Nyní se bulvární média začala šťourat v tom, koho za Usaina vyměnila. Podle deníku Aha! to je Járo Slávik, porotce Česko Slovensko má talent.

Karolína Krezlová - Česko Slovensko má talent 2012

Deník Aha! totiž údajně viděl oba, jak společně tráví svůj volný čas několikrát v noční Praze. Co na to řekla Karolína?

Sponzorované odkazy:

,,Je sice pravda, že jsme se posléze zkontaktovali, ale jen pracovně. Budeme spolu tedy k vidění, ale nic víc v tom nehledejte,“

.

Komu věříte – bulvárnímu deníku či Karolíně? Prostor pod článkem je jenom váš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.